1

«Громадське радіо»

Стилі: news, analytics

Сайт: http://hromadskeradio.org/

Рейтинг: 5, оцінок: 259

«Громадське радіо» - єдине в Україні незалежне радіо, яке не належить владі, бізнесменам чи політикам. «Громадське радіо» щодня подає останні й найважливіші новини та аналізує поточні події. «Громадське радіо» створюють незалежні журналісти, які свого часу відмовилися закривати очі на цензуру, нечесну «редакційну політику» чи непрозорі схеми власності медіа.

Статистика онлайн слухачів радіостанції «Громадське радіо»

Рекомендую!

Рекомендацій: 259

16.08.18, 03:10

Дякую за рекомендвції!

анонім

26.12.19, 15:42

Слухаючи постійно суспільне радіо, перший канал, створюється враження, що нахабні, розбещені, зухвалі, які не мають почуття міри, журналістської культури Буткевич, Хоркін та інші можуть усе при спілкуванні зі слухачами, коментаторами, паплюжать Україну, владу, Президента, всі коментатори запрошуються виключно для поливання брудом Президента і його команди. Немає заклику допомогти, об'єднається в просуванні вперед. Ці ведучі не розуміють, що вони ображають почуття народу, людей, що голосували й хочуть змінити життя, отримати нову владу, новий курс. Пора трохи вгамуватися.
Що стосується Ю.В., то я її дуже поважала і голосувала за неї, але зараз видно, що вона занадто консервативна і не здатна йти вперед. В цьому вона політичних очків не набере, хоча має наміри збирати майдани.
На жаль, с

Партнер розділу

хочу сюди!
 

Екатерина

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 37-45 років